Galerija ( Wpc terasinės lentos )

Terasa puiki vieta atsipalaiduoti, bendrauti ir netgi dirbti tiems, kurie dirba nuotoliniu būdu. Tačiau norint turėti jaukią ir konfortišką terasą reikia atkreipti dėmesį į terasos dangą. Dangų gali būti įvairių: mediena, terasinės plytelės, wpc lentos , ir t.t. Žmonės susidūrę su medinėmis terasomis, puikiai žino kiek dėmesio ir darbo reikia terasos priežiūrai. 

Galerija ( 2 cm akmens masės plytelės )

Šių plytelių storis yra 2 cm. Plytelių spalvos gali būti nuo pilkos iki juodos ir nuo pilkai rudos iki smėlinės. Taip pat yra sidabrinės – kreminės spalvos linija, puikiai tinkanti klasikiniams ir elegantiškiems paviršiams kurti. Galima naudoti lauke viešose ir privačiose erdvėse. Idealiai tinka terasoms, kiemo takeliams, alėjose ar baseinų erdvėms. Naudojant viduje, tai yra puikus sprendimas darant pakeltas grindis. 

Galerija ( 3 cm akmens masės plytelės )

Plytelės ant grunto yra vienas paprastesnių būdų montuoti plyteles. Svarbiausia yra pasiruošti tinkamą pagrindą. Pirmiausia nepatvarus pagrindas(augalinis sluoksnis) turėtų būti nukasamas iki kol pasieksite tvirtą pagrindą. Pagrindas tinkamai sutankinamas . Toliau pilamas jau laikantysis sluoksnis (galima įterpti irfiltruojantį sluoksnį) tam tinka skalda apie 15-25cm , sluoksnis taip pat sutankinamas , bei šie sluoksniai turėtų būti formuojami norimu nuolydžiu .

2 cm terasinių plytelių montavimas

Plytelių įrengimas ant reguliuojamų atramų yra populiariausias pasirinkimas montuojant plyteles . Įrengti plyteles ant reguliuojamų atramų galima tiek ant žemės , tiek ant stogo ar netgi balkone . Reguliuojamas atramas lengva naudoti , jų nereikia pritvirtinti prie pagrindo . Tai yra greitas ir pigus pasiruošimas darbui. Svarbiausia kad atramos stovėtų tvirtai ir tiesiai/lygiai .